Vybíráme přechodné bydlení pro své zaměstnance

Vybíráme přechodné bydlení pro své zaměstnance

Štěstí v neštěstí – i tak lze popsat situaci, v níž jste narazili na výkonného a schopného pracovníka, který svému oboru doopravdy rozumí, ale bohužel je z opačného konce republiky a do místa výkonu povolání musí pravidelně dojíždět i několik dlouhých hodin. Tato situace sice není příjemná, ovšem má poměrně efektivní řešení spočívající v zajištění přechodného bydlení. Tento daňově účinný náklad je v současné době velmi oblíbený. Jakým způsobem probíhá jeho účtování, na následujících řádcích řešit nebudeme. Naopak se podíváme na to, kterak vybrat přechodné bydlení pro své zaměstnance snadno, rychle a bez zbytečných komplikací.

Nejbohatší nabídka? Jedině na internetu!

Na novinovou inzerci nebo obcházení jednotlivých realit v okolí při hledání přechodného bydlení zapomeňte. Tento způsob je totiž krajně neefektivní a zbytečně zdlouhavý. Raději se zaměřte na nezávislé inzertní portály, na nichž se denně objevuje velké množství čerstvých nabídek bytů, domů i kancelářských prostor k prodeji a pronájmu.

Přechodné bydliště pro zaměstnance vybírejte pečlivě

Pokud svého pracovníka odkážete na ubytovnu nebo garsoniéru, jíž trvale obývají švábi a další zástupci hmyzí říše, za vaši „velkorysost“ vám asi nikdo příliš nepoděkuje. V případě, že vás tedy konkrétní nemovitost zaujme, domluvte se na osobní prohlídce, na kterou můžete zamířit sami nebo na ni vyslat zodpovědného člena svého týmu.

Nezapomeňte na nezbytnou administrativu

Ještě před podpisem kupní či nájemní smlouvy si o vybrané realitě a zejména jejím vlastníkovi zjistěte všechny dostupné informacez katastru nemovitostí. Pozor si dávejte zejména na věcná břemena nebo zástavní práva, jimiž může být nemovitost zatížena. Pokud je vše v pořádku, předejte obdržené dokumenty účetní, která by se měla postarat o nezbytnou administrativu a svému zaměstnanci oznamte onu veselou novinu.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,