Výhody virtuálního sídla

luxusní sídlo

V dnešní době stále roste trend, kdy firmy mění svá sídla a přemisťují se do atraktivnějších lokalit. Většinou se jedná o důvod prestiže a lepších zisků. Pokud společnost sídlí na lukrativní adrese, vysílá tak obchodním partnerům jasný signál: jsme moderní, úspěšní, jdeme s dobou a nechybí nám dravost. Změna sídla firmy se objeví na všech dokumentech, propagačních materiálech i vizitkách. Popravdě řečeno, skutečně taková adresa působí mnohem lépe, než firma z nějaké periferie či vesnice.

Úspora financí

V dnešní době vysoce předražených pronájmů, čím dál více společností přemýšlí, jak mnohem lépe využít své finanční prostředky. Nepotřebuje-li firma vlastní kancelář a její pracovníci bývají velmi často v terénu, je možné sídlo společnosti umístit na virtuální adrese, a tím značně ušetřit. Odpadá zde nutnost platit za pronájem prostor, které zůstávají povětšinou nevyužité a plateb za energie. I tak je možné v případě zájmu o kancelářské prostory jednorázově pronajmout kancelář s veškerým zázemím.

Odpadne vám další starost a vyhozené peníze za kancelářský nábytek, který byste využili jen minimálně. Velmi často těchto této možnosti využívají daňoví poradci, pojišťovací či hypoteční makléři a další, kterým stačí s klientem schůzka v kavárně. Mnoho práce se dá udělat z pohodlí domova, kde si můžete zřídit svou tajnou kancelář, o které nemusí nikdo vědět. Virtuální sídlo umožní zachovat si soukromí.

Ušetříte za sekretářku

Bonusovou službou virtuální kanceláře je přebírání a přeposílání poštovní dokumentace. Tím vám odpadne nutnost shánět asistentku. Pádným důvodem, proč využít virtuální sídlo firmy je také soukromí. Přemístěním sídla firmy do anonymity, které velkoměsto nabízí, znamená i mnohem méně slídilů a kontrol z finančního úřadu. Vaše firma takto nebude vzbuzovat pozornost, závist a nestane se prostředkem ke klepům, jak tomu většinou chodí v malých městech a vesnicích.

Fotografie publikována se svolením mapichai Photography/FreeDigitalPhotos.net

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,